96/2/24
تعداد نظرات:0
15:36
شماره مطلب:139622425429
-A A +A

معلمان بسیجی در پژوهش سراهای سراسر کشور بکار گیری می شوند

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی کشور گفت : معلمان بسیجی درامر تربیت و اموزش دانش آموزان و هدایت تحصیلی دانش آموزان بسیجی در پژوهش سراهای سراسر کشور بکار گیری می شوند.

 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش اموزی صابر ماهانی در نشست فصلی مسوولان سازمان های بسیج دانش اموزی استانها که باحضور  معاون پرورشی وزارت اموزش و پرورش و معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش  برگزار شد اظهارداشت : مسوولان بسیج دانش آموزی در سراسر کشور باید بصورت جهادی در امرترویج فرهنگ درست وسالم وهدایت دانش اموزان به سمت فرهنگ انقلاب و انقلابی بودن دانش اموزان تلاش کنند.

ماهانی با اشاره به اینکه از عمده فعالیت های سازمان بسیج دانش آموزی ترویج روحیه انقلابی در بین دانش آموزان کشور و تربیت سالم و تقویت درسی و هدایت تحصیلی دانش اموزان در مدارس سراسر کشور است افزود: مسئولان سازمان اموزش و پرورش از ظرفیت های که اموزش و پرورش در استانها و شهرستان ها ی سراسر کشور فراهم نمودند باید استفاده کنند .

وی تاکید کرد : امروز جامعه ما در چنین بحره از زمان که دشمنان اسلام جنگ نرم را در بین جوانان و نوجوانان ما به راه انداخته اند نیازمند حرکت جهادی و استفاده از تمامی ظرفیت های مهم انقلابی و تربیتی دو نهاد سازمان بسیج دانش آموزی و وزارت اموزش و پرورش است .

مسئول سازمان بسیج دانش اموزی از تشکیل قرارگاه قرارگاه شهید عزیزالهی در سازمان بسیج دانش آموزی کشور خبرداد وافزود: این قرارگاه در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر طرح هجرت دانش آموزی در سراسر کشور و رسیدگی به برنامه های این طرح در سازمان بسیج دانش اموزی کشور تشکیل می شود.

 

ماهانی از اهمیت اموزش های تربیتی و اخلاقی و برنامه های مدون فرهنگی و. علمی دربین دانش اموزان بسیجی وغیر بسیجی سراسر کشور خبرداد و تصریح کرد : امروزه دشمنان اسلام درصدد تخیرب اعتقادات و تضعیف افکار نوجوانان ما درجامعه هستند و ما باید با برنامه های مدون فرهنگی و انقلابی در مقابل این توطئه های دشمنان اسلام ایستادگی کینم.

وی با اشاره به اینکه امسال تمامی برنامه های سازمان بسیج دانش آموزی بصورت مسجد محوری برگزار خواهد شد افزود: طبق دستورالعمل های جدید از سوی فرماندهای محترم سازمان بسیج مستضعفین کشوری تمامی برنامه ها در راستا های پرشور کردن مساجد از حضور نوجوانان و جوانان برنامه ها و فعالیت های سازمان بسیج دانش اموزی در مساجد سراسر کشور برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج دانش اموزی کشور افزود: دانش اموزان با حضور در مساجد علاوه براینکه با محیط مسجد اشنا می شوند و ازیک روحیه معنوی و دینی برخوردار می شوند موجب پر رنگ تر شدن مساجد نیز می شوند که این امرکاهش اسیب های اجتماعی و ترویج فرهنگ قرانی و اسلامی نیز کمک می کند..

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.