آرشیو همراه دانش آموزان

 • دانش آموزان خراسان رضوی
  16/اسف/1398 - 17:51
  ما گر ز سر بریده می ترسیدیم
  در محفل عاشقان نمی رقصیدیم ...
  سربازان حاج قاسم این بار درجهادی دیگر اعلام آمادگی کردند.
  نامه دانش آموزان بسیجی خراسان رضوی به ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهد بدین شرح است:
   
  سلام علیکم
  حاج قاسم به ما آموخت قرارگاه حسین بن علی، ایران است. او گفت بدانید جمهوری اسلامی، حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرمها میماند.
  پزشکان وپرستاران عزیز، اکنون شما خط مقدم مدافعان سلامت این حرم هستید و ما قدردان زحمات بسیار با ارزش و جهادی شما که در حفظ سلامت میهن عزیزمان اینگونه به میدان رزم آمدید، هستیم
 • 9/آبا/1396 - 21:30
  پنجمین یادواره 41شهیددانش آموزی وفرهنگی شهرستان چناران درهفته بسیج دانش آموزی توسط حوزه حضرت معصومه س وشهیدفهمیده شهرستان چناران برگزارشد
 • 27/مهر/1396 - 01:42
  توزیع کوله پشتی ولوازم التحریرمدرسه رسالت باحضورفرمانده حوزه 7خواهران مشهدومسیولین آموزشگاه
 • 23/مهر/1396 - 15:20
  به مناسبت روزکودک نمایشگاه باموضوع کودک ومحرم درمحل حوزه 5خواهران مشهدبرگزارشد
 • 12/مهر/1396 - 01:03
  بسیحیان عزیزمیتوانندآثارخودشان رابه آدرس اعلان شده درپوسترارسال کنند....بسیج دانش آموزی خراسان رضوی
 • 1/مهر/1396 - 02:06
 • 10/شهر/1396 - 10:36
  درشروع بازگشایی مدارس نمایشگاه فروش لوازم تحریرایرانی وهنرهای دستی باهدف حمایت ازتولیدملی توسط حوزه 7خواهران بسیج دانش آموزی برگزارمیشود
 • 1/شهر/1396 - 12:30


   
  مسئول بسیج سازندگی سپاه کاشمر گفت: سهمیه اردوهای طرح هجرت دانش‌آموزی شهرستان ۲۵۵۰ نفر اردو است که مرمت، بهسازی، رنگ‌آمیزی و زیباسازی مدارس و خدمات رسانی به مناطق محروم، اهم فعالیتهایی است که داوطلبانه در این ارودها انجام می‌شود.
   


   
 • 1/خرد/1396 - 13:31
  بیست: رعایت برخی تدابیر طب سنتی و سبک زندگی سالم می‌توان جسم را آماده روزه داری کرد و در ماه مبارک رمضان از فیض معنوی و آثار جسمانی روزه داری بهره برد.
 • 20/ارد/1396 - 13:26
  به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،يك دانش آموز كهگيلويه و بويراحمدي موفق به اختراع تفنگي شد كه با الكل كار مي كند.
  علیرضا تقوایی نیا،دانش آموز سوم دبیرستان ،متولد روستای آبیز شهرستان باشت در خصوص عملكرد اين اختراعش گفت:اسلحه از پشت با الکل پر میشود،و با جرقه ای که به وسیله کلید فندک ایجاد میشود، تیر با سرعت بسیار زیاد از لوله سبز که وسط آن برای دقت بیشتر اسلحه لوله مسی کولر گازی کار گذاشته شده خارج میشود.
 • 17/آذر/1395 - 15:02
  تست
 • 15/آذر/1395 - 20:30
  نوبت می‌رسد به همسر شهید؛ می گوید:-شما بزرگوارید. ما به فکر مظلومیت شما هستیم. متأسفانه برخی خواص متوجّه وظیفه‌شان نیستند و این شما را زجر می‌دهد. شما تحت فشار هستید.
  آقا با خنده جواب می‌دهد:
  - «حالا خواص را خدا ان‌شاءالله هدایت کند امّا برای مظلومیت من اصلاً غصّه نخورید؛ بنده اصلاً مظلوم نیستم. فشار [هم] که همیشه تحت فشاریم امّا الحمدلله زورشان به ما نمیرسد«.
  جمع می‌خندند.
 • 3/آبا/1395 - 10:05
  مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی گفت: تعداد 33هزار دانش‌آموز را به مناطق جنوب و دو هزار و500 دانش‌آموز را به مناطق غرب در قالب طرح زیارت با معرفت مدرسه تا مدرسه اعزام کردیم
 • 28/تير/1395 - 08:48
  دکتر حسینی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در اردوی طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی و در جمع فرماندهان واحدهای مقاومت در سخنان خود هدف اصلی آموزش و پرورش را دستیابی به حیات طیبه دانست. وی روز شنبه نوزدهم تیرماه با حضور در رادوگاه ثامن الحجج (ع) مشهد، پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در سخنان خود هدف اصلی آموزش و پرورش را ایجاد حیات طیبه دانست و افزود در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به این مهم توجه و مبنای این سند قرار گرفته است.
 • 28/تير/1395 - 08:44
  مراسم افتتاحیه اردوی طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی خراسان رضوی روز جمعه 18 تیرماه 1395 در جمع فرماندهان واحدهای مقاومت با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی سپاه امام رضا علیه السلام برگزار شد. در این مراسم جناب سرهنگ ترشیزی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه امام رضا (ع) ضمن خیر مقدم به دانش آموزان بسیجی که به عنوان فرمانده واحد مقاومت در این دوره آموزشی شرکت کرده اند، اردوی یاوران ولایت را دوره آموزشی دفاع از ولایت در روزگار حاکمیت استکبار در جهان دانست.
 • 14/بهم/1394 - 10:09
  مراسم 'گرامیداشت سی‌وهشتمین سالروز ورود تاریخی حضرت امام به میهن اسلامی صبح امروز 12 بهمن ماه 1394 مقارن 9:33 دقیقه با حضور خیل عظیمی ازمردم ولایتمدار و شهید پرور و عاشق و علاقمند به نظام مقدس جمهوری اسلامی در میدانشهداء مشهد برگزار گردید .در این مراسم علاوه بر مسئولین کشوری و لشکری استان وشهرستان، گروههای مختلف مردمی از جمله قشر جوان و نوجوان با نشاط دانش آموزی زینت بخش مراسم بود . شایان ذکر است در کنار هنرمند خواننده محبوب و بسیجی کشور - برادرمهماندوست -گروه سرود 1357 نفره دانش آموزی نیز به ایفا نقش پرداختند و همه مردم یک صدا سرود خاطره انگیز و زیبای خمینی ای امام را سر دادند
 • 10/بهم/1394 - 09:52
  پيروزي انقلاب اسلامي در ايران تنها يك حادثه داخلي براي تغيير يك رژيم سياسي نبود. بلكه همان‌گونه كه
  بسياري از دولتمردان آمريكائي، اسرائيلي و اروپائي در خاطرات خود از آن روزها تعبير كرده‌‌اند، انقلاب از ديدگاه آنان
  زلزله‌اي ويرانگر براي جهان غرب بود.
  گذشته از آنكه آمريكا مطلوبترين شرائط جغرافيائي، اقتصادي و نظامي را در يكي از حساسترين مناطق جهان كه
  مرزهاي طولاني با رقيب (دولت شوروي) داشت، از دست مي‌‌داد امواج اين انفجار بزرگ رژيمهاي وابسته به غرب را
  در ممالك اسلامي و بلاد عربي متزلزل و بيمناك كرده بود. پيام اصلي انقلاب اسلامي ماهيتي فرهنگي داشت و
 • 22/دى/1394 - 13:33
  اولین نشست حلقه سرمربیان شجره طیبه صالحین با استادیار محترم سازمان بسیج دانش آموزی سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی در روز چهارشنبه مورخه 94/10/16 محل سازمان بسیج دانش آموزی برگزار گردید - رده اقدام کننده تعلیم و تربیت سازمان-
  حاضرین جلسه: سرمربیان محترم شجره طیبه صالحین
  دبیر جلسه: مسئول سازمان بسیج دانش آموزی جناب سرهنگ ترشیزی
  دبیرخانه:مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی حجه الاسلام عطایی
  رئیس جلسه: استادیار محترم شجره طیبه صالحین بسیج دانش آموزی حجه الاسلام اسکندری
  موضوع: بررسی رهکارهای جذب به بسیج
 • 25/دى/1392 - 10:54
  اصلانی: با بیان اینکه تغییر پایتخت قطعا زمان‌بر است و هر چقدر ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌ها و مسئولین بیشتر شود، می‌تواند در رفع مشکلات مردم تهران موثر باشد، گفت: عدم هماهنگی بین مسئولین و برخوردهای سلیقه‌ای باعث شده برخی کارشناسان به فرافکنی‌هایی درمورد طرح انتقال پایتخت روی بیاورند.
 • 10/دى/1392 - 21:35
  مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: حماسه نهم دی ماه یکی دیگر از اتفاقات مبارکی است که می تواند الگوی سایر ملل مسلمان برای حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلابی و حفظ آرمان های اسلامیشان باشد .
  مینو اصلانی، مسئول بسیج جامعه زنان کشور در گفت و گو با خبرنگار طنین یاس ضمن گرامی داشت حماسه نهم دی آن را آزمونی الهی و فرصتی بی نظیر برای محک نسل های دوم و سوم انقلاب اسلامی در پاسداری از ارزش های نظام اسلامی، ولایت پذیری و رهروی شهدا دانست و افزود: حماسه نهم دی سال 88 نقطه عطف دیگری است که در تاریخ انقلاب اسلامی به دست نسل سوم ثبت شد.

صفحه‌ها