آرشیو تلنگر

 • 3/اسف/1394 - 09:12
  رییس اداره اوقاف ناحیه یک مشهد گفت: اردوی جهادی" السابقون" با هدف ارائه خدمات درمانی برای نیازمندان و محرومین مناطق حاشیه نشین مشهد در جهت پیشگیری از مزمن شدن بیماری ها، افزایش سرانه سلامت، کاهش هزینه ها و نیز اجرای نیت واقفین خیراندیش برگزار می‌شود.
 • 1/بهم/1392 - 10:40
  مقام معظم رهبری: این زن کارپرداز همه کارهای زندگی تان نیست که همه کارهای زندگی تان را روی دوش او بگذارید و بعد مواخذه کنید. نه، این یک گلی است در دست شما .
 • 28/آذر/1392 - 10:11
  مقام معظم رهبری: زن هم در کشاکش زندگی زنانه خود، با بحران ها و با تلاطم هایی مواجه می شود، چه در محیط بیرون از خامه مشغول تلاش و فعالیت و کارهای گوناگون سیاسی - اجتماعی و ... باشد یا در داخل خانه مشغول باشد که زحمت و اهمیتش کمتر از کار بیرون نیست.
  حالا زن در این کشاکش به تلاطم هایی برخورد می کند و چون روح او ظریف تر است، بیشتر به آرامش، آسایش، به تکیه کردن به یک شخص مطمئن احتیاج دارد، او کیست؟ او شوهر است.
 • 28/آذر/1392 - 10:09
  مقام معظم رهبری: خانواده در اسلام یعنی محل سکونت دو انسان، محل آرامش روانی دو انسان، محل انس دو انسان با یکدیگر، محل تکامل یک نفر به وسیله یک نفر دیگر، آن جایی که انسان در آن صفا می یابد، راحتی روانی می یابد، این محیط خانواده است.
 • 28/آذر/1392 - 10:05
  مقام معظم رهبری: اگر بخواهید این محبت باقی بماند به جای اینکه از طرف مقابلتان توقع کنید که او مرتب به شما محبت کند، از دل خودتان بخواهید که تراوش محبت او روز به روز بیشتر شود، محبت به طور طبیعی محبت می آفریند.
 • 28/آذر/1392 - 10:02
  مقام معظم رهبری: سازشکاری در محیط خانواده جزو واجبات است. نبایستی زن و شوهر تصمیم بگیرند که خودشان هر چه گفتند همان شود. آنچه خودشان می پسندند و آنچه راحتی آن ها را تأمین می کند همان بشود، نه اینطور نباید باشد. این سازگاری لازم است. اگر دیدید مقصود شما تأمین نمی شود مگر با کوتاه آمدن، کوتاه بیایید.